Laulu- ja mänguring 0,8 – 2,5 aastastele lastele

Laulu- ja mänguring jätkab oma õppetööd, kui oleme leidnud oma meeskonda toreda uue õpetaja!

Laulu- ja mänguringis harjub laps muusikaga ja areneb  tema rütmitaju. Samuti harjub väike laps koos eakaaslastega liikuma ning mängima. Emmedele-issidele pakub laulu- ja mänguring hea võimaluse koos oma väikelapsega kodust välja tulemiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks. Meil on olemas kõik vajalik, et väike laps ja tema vanem end hästi tunneksid: suured pehmed mängumoodulid, pallimeri ja liumägi, mänguasjad, kiige, mugav padjanurk ja laste WC koos mähkimislauaga.

Laulu- ja mänguringi ootame 8-kuuseid kuni 2,5 aastaseid lapsi koos emme või issiga vahvalt aega veetma.

Laulu- ja mänguringis me laulame ja loeme liisusalme, mängime rütmipille ja ringmänge
ning tantsime koos toredate lastelaulude saatel.

Tunni kestvus on 30 minutit, millele järgneb mänguaeg.

Hind: 1 kuu tasu on huvikooli õpilasele 20.- €, haiguse korral toimub tasaarveldus vastavalt lepingule järgmise kuu õppemaksust, vaata lähemalt meie hinnakirjast . 1 tunni kaupa tasudes on hind 5.50 EUR /tund ning tulumaksu tagastust siit ei arvestata.

Lapse registreerimiseks palume Teil täita ära registreerimise vorm ja see Mängukoolile edastada!