Väikelaste mänguring 0,8 – 3 aastastele lastele

Meie mänguringis harjub väike laps koos eakaaslastega tegutsema, liikuma, laulma ning mängima. Emmedele-issidele pakub mänguring hea võimaluse koos oma väikelapsega kodust välja tulemiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks. Õpime koos toredaid laule ja liisusalme, mängime õppemänge, tegutsedes jälgime Montessori pedagoogika juhiseid. Meil on olemas kõik vajalik, et väike laps ja tema vanem end hästi tunneksid: suured pehmed mängumoodulid, pallimeri ja liumägi, arendavad mänguasjad, kiige, mugav padjanurk ja laste WC koos mähkimislauaga.

Mänguringi ootame 8-kuuseid kuni 3 aastaseid lapsi koos emme või issiga vahvalt aega veetma.

Mängupäev on esmaspäev kell 10.00-11.00. Alates juunist läheme suvevaheajale ja sügisel alustame kohe 2020 septembri teisel nädalal!

Tegevused ja mänguaeg kestavad kokku 1 h ning peale seda saavad lapsed ja vanemad veel lõbusalt aega veeta Noortekeskuse kõrval oleval mänguväljakul.

Hind: 1 kuu tasu on huvikooli õpilasele 28.- € (õppemaksust tulumaksutagastus!), haiguse korral toimub tasaarveldus vastavalt lepingule järgmise kuu õppemaksust, vaata lähemalt meie hinnakirjast . 1 tunni kaupa tasudes on hind 9 EUR /tund ning tulumaksu tagastust siit ei arvestata.

Lapse registreerimiseks palume Teil täita ära registreerimise vorm ja see Mängukoolile edastada!