Müüginurk

Mängukooli õppetöö käigus on tänaseks valminud mitmed toredad õppemängud ning töölehtede komplektid, mida tahame nüüd jõudumööda ka kõikidesse Eestimaa kodudesse ja lasteasutustesse tuua. Lisaks Mängukooli oma õppemängudele on meil toredaid koostööpartnereid, kelle kvaliteetset toodangut tahame Teiega jagada. Vaata, kuidas tellida.

• Kaardivaip_1+ taust sinine vaike (3)

Mängukooli tähetaskud. LAOST OTSAS!

• käsitööna õhukesest vildist valmistatud tähetaskutega roheline vaip mõõtudega 50 x 40 cm, iga tasku peale on õmmeldud üks eesti tähestiku täht;
    • pealt suletav roheline ABC- kotike mõõtudega 30 x 20 cm;
    • tähe-, sõna- ning pildikaartide komplekt (80 tähe-, 80 pildi- ja 80 sõnakaarti, kokku 240 ümarate nurkadega lamineeritud mängukaarti). Kaardi mõõtmed 8 x 5,5 cm.
    • Toote saab tasuta kätte Sauelt, ülejäänud Eesti piirkondadest tellides lisandub toote hinnale saatekulu.
  • matemaatika

Matemaatika värvilehed – Arvumaa

• 20 A4 suuruses must-valget töölehte;
    • Lehed saadetakse e-postiga PDF formaadis;
    • Toode on elektroonilises formaadis ning tuleb ise välja printida.
  • varvileht

Eesti keele värvilehed – tähestik

• 28 A4 suuruses töölehte kõigist eesti tähestiku tähtedest;
    • Lehed saadetakse e-postiga PDF formaadis;
    • Toode on elektroonilises formaadis ning tuleb ise välja printida.
  • arvumaa

Arvumaa suur stardikomplekt

• Mittelibisev numbrirada 0-10, 1 numbrimati suurus 42 x 29 cm;
    • puidust 14 cm kõrgused ja 10 x 10 cm alusel seisvad numbrinukud 0-10;
    • rohelised vildist numbriaiad, ringi läbimõõt 75 cm;
    • puidust numbrimajad mõõtudega 13 x 13 x 13 cm + eraldi puidust katused kõrgusega 7 cm (16 maja koos mustade nupukestega akende sisse) ;
    • 11 riidest arvulippu 0-10 koos puidust lipuvarda ja katusele kinnituva alusega;
    • arvutorni klotsid (6 x 6 x 6 cm) koos ühendusnuppudega (127 puidust klotsi)
    • NB! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Komplekti mõned osad on väikesed ja ilma järelvalveta kasutamisel võib tekkida lämbumisoht!
  • arvumaa8

Arvumaa mini-stardikomplekt

• Mittelibisev mini-numbrirada 1-20, 1 numbrimati suurus 3,5 x 5 cm;
    • rohelised vildist mini-numbriaiad, ringi läbimõõt 15,5 cm
    • Puidust mini-arvumajad (15 tk) suurusega 7 x 9,5 x 6 cm ja mustad tikud akende sisse.
    • 10 riidest mini arvulippu koos vardaga maja küljes 1-10
  • arvutornide rida

Arvumaa mini-arvutornide rida

• 11 erineva pikkusega puupulka
      55 puidust klotsi mõõtudega 4 x 4 x 2 cm
      11 lippu
    • Sobilik mini-komplekt koos Arvumaa mini-stardikomplektiga esimeste koduste arvutustehete õppimiseks.
  • 4 ritta mõõtudega

Tähelepanumäng “Neli ritta”

Testi enda ja oma sõprade nutikust uue XL suuruses “Neli ritta!” mänguga. Mängu eesmärk on saada ritta täpselt 4 oma nuppu – horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalis.

Linguvise

Viska lingu ümber varbade ja kogu punkte! Lõbus õppemäng nii tuppa kui õue, mis arendab samaaegselt nii täpsust  kui arvutusoskust.