varvileht

Eesti keele värvilehed – tähestik

• 28 A4 suuruses töölehte kõigist eesti tähestiku tähtedest;
  • Lehed saadetakse e-postiga PDF formaadis;
  • Toode on elektroonilises formaadis ning tuleb ise välja printida.

Toote kirjeldus

Mängukooli tähetaskutele lisaks oleme koostanud lihtsad ning toredad A4 värvilehed eestikeelsele tähestikule vastavate tähtede ja piltidega. See on tore lisamaterjal  tähetasku mängule kuna värvipiltidelt leiab laps juba  tähetasku mängukaartidelt tuttavad tegelased. Värvilehed sobivad lastele vanuses 4-6 a., töölehed aitavad kaasa käelise tegevuse arenemisele ja lugemis- ning kirjutamisoskuse kujunemisele.

Lisaks värvipiltidele on töölehtedel kirjutamiseks 2 suunava abijoonega täherida, üks rida iseseisvaks kirjutamiseks ja 2 pilti, mille alla saab laps õpitud tähe ise sõnas õigesse kohta kirjutada.

Värvilehed on failis tähestikulises järjekorras: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, Š, Z, Ž, T, U, V, Õ, Ä, Ö, Ü.

Värvilehed saadetakse teile e-postiga pärast tellimuse eest tasumist.

Siit saad neli lehte näidisena väljaprintimiseks:

Toote kirjeldus

Värvilehed saadetakse teile e-postiga pärast tellimuse eest tasumist.

Siit saad neli lehte näidisena väljaprintimiseks: