varvileht

8 €

• 28 A4 suuruses lahtist töölehte kõigist eesti tähestiku tähtedest;
  • Mängukooli papp-kaaned
  • Toote saab tasuta kätte Sauelt, ülejäänud Eesti piirkondadest tellides lisandub toote hinnale saatekulu.

Toote kirjeldus

Mängukooli tähetaskutele lisaks oleme koostanud lihtsad ning toredad A4 värvilehed eestikeelsele tähestikule vastavate tähtede ja piltidega. See on tore lisamaterjal  tähetasku mängule kuna värvipiltidelt leiab laps juba  tähetasku mängukaartidelt tuttavad tegelased. Värvilehed sobivad lastele vanuses 4-6 a., töölehed aitavad kaasa käelise tegevuse arenemisele ja lugemis- ning kirjutamisoskuse kujunemisele.

Lisaks värvipiltidele on töölehtedel kirjutamiseks 2 suunava abijoonega täherida ja 2 pilti, mille alla saab laps õpitud tähe ise sõnas õigesse kohta kirjutada. 28 värvilehte on lahtiselt Mängukooli kartongist mapi vahel, mis võimaldab juhendajal jagada lastele värvilehed vastavalt õppeprogrammis ette nähtud täheõppe järjekorrale. Kõik värvitud töölehed kogutakse õppeaasta jooksul Mängukooli papp-kaante vahele tagasi ning suur töö on lapsevanemale esitamiseks ilusas pakendis! NB! Kaante vahele saab koguda ka teised õppeaasta jooksul A4 paberil tehtud tööd!

Värvilehed on kaante vahel lahtiselt tähestikulises järjekorras: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, Š, Z, Ž, T, U, V, Õ, Ä, Ö, Ü.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab ülevaate tootele “Mängukooli värvilehed – tähestik”

Toote kirjeldus