nnipäevad

Kutsu Mängukooli peojuht oma lapse sünnipäevale või ettevõtte suvepäevadele! Mängukooli peojuht sisustab teie ürituse lastele põneva ja hariva tegevusega. Lisaks  meisterdamisele korraldab peojuht vahvaid tegevusi ja võistlusi vastavalt laste vanusele.

Allpool on välja toodud erinevad sünnipäevapaketidIga sünnipäevapakett on arvestatud kuni 14-le lapsele (iga järgnev laps lisaks paketis antud laste piirarvule maksab täiendavalt 3.-EUR). Saue linna/valla piirkonnast väljaspool lisandub hinnale 10.- EUR transpordi tasu.

Sünnipäevapaketid:

Metshaldja külaskäik 60.- EUR

Vanus: See pakett sobib 5-8 a. lastele ja kestab ca. 1 – 1,5 h (olenevalt laste arvust), sobilik poiste-tüdrukute segasünnipäevaks.

kodukalePaketi kirjeldus: Koos Metshaldjaga õpitakse põnevate õppemängude ja  katsete abil tundma lapse 6 meelt (nägemine, haistmine, kuulmine, maitsmine, kompimine ja tasakaal). Mängud ja võistlused on seotud meid ümbritseva looduse ja loomariigiga. Suurematele lastele humoorikas looduseviktoriin. Väiksematele lastele põnev aardejaht, mida saab korraldada nii mängutoas kui vabas looduses. Peo lõpuks valmib sünnipäevalapsele kingituseks ühiselt meisterdatud sünnipäevatapeet (vanema valikul, kas guashvärvide või Lyra paksu süsiga värvipliiatsitega).

Lõbusad indiaanlased 65.- EUR

Vanus: See pakett sobib  lastele alates 6. eluaastast, sobilik poiste-tüdrukute segasünnipäevaks, kestab ca. 1,5 h.

Pidu algab indiaaniringis, kus “muutume indiaanlasteks” -valime endale välja indiaanlaste nimed, maskeerime end pisut  ja räägime indiaanlaste tavadest. Edasi toimub indiaanlaste jahiretk sünnipäevalapse juhtimisel – sünnipäevapaigas on peidetud ära vihjed, kus asub indiaanlaste jahisaak.

Jahiretkel on vajalik lahendada nii ristsõna kui visata täpsust. Peale jahiretke toimuvad indiaanipärased võistlusmängud (auhinnad nii võitjatele kui  kaotajatele).

Auhinnad ja jahisaak on Mängukooli poolt kaasa võetud.

Fotojaht 65.- EUR

Fotojaht on tõeliselt lõbus meeskonnamäng, kus on nii seiklust, põnevust, loomingulisust kui hästi palju nalja! Fotojahiks tuleb jaguneda võistkondadeks ja hakata legendi e. kaardi järgi lähiümbrusest üles otsima fotopunkte. Igas fotopunktis on üks ülesanne, mille järgi tuleb igal võistkonnal  lavastada  ülilahe, originaalne  ja naljakas foto. Kõik võistkonnad peavad läbima kõik fotopunktid ja seejärel tulema tagasi mängu alguspunkti, kus vaatame üheskoos arvutist „jahisaagi“ üle.

Mängu kestvus koos pildivaatamisega orienteeruvalt 1,5 h,

Seiklus Metsanurme loodusrajal  85.- EUR

laager17

Vanus: Matk sobib lastele alates 5 eluaastast, ürituse kestvus 3 h.

Paketi kirjeldus: Vahva 3 km pikkune metsaseiklus toimub Saku vallas RMK Metsanurme loodusrajal (kestab ca. 2h), millele järgneb 1h külakeskuse renti. Kogunemine Keila jõe kaldal asuvas RMK Metsanurme puhkekohas, matka tutvustus. Esimene peatuskoht-kobraste töömaa. Teine peatuskoht- jõekäär ja ronila. Edasi läbime metsaraja, mõõdame hiiepuude ümbermõõtu, ületame Aasu heinamaa ning jõuame Aasu kõrtsi asukohani, kus räägime üle 300 a. vanusest  Pärnu -Tallinn talveteest. Edasi  matkame Maausuliste tammikusse, kus kohtume vanapaganaga ning toimub väike aardejaht. Matk lõpeb Metsanurme Külakeskuses, Üksnurme rehetalu muuseumis, joome ürditeed ja sööme karaskit. Räägime, mis matkal meeldis ja mis meelde jäi. Õuealal ootab lapsi suur külakiik ja looduslik ronila. Vaata pilte lisaks siit!

laager21

laager20