Sünnipäevad

Kutsu Mängukooli peojuht oma lapse sünnipäevale või ettevõtte suvepäevadele! Sisustame teie ürituse lastele põneva ja hariva tegevusega.

Allpool on välja toodud mõned sünnipäevapaketidIga sünnipäevapakett on arvestatud kuni 15-le lapsele (iga järgnev laps lisaks paketis antud laste piirarvule maksab täiendavalt 3.-EUR). Saue linna/valla piirkonnast väljaspool oleval peol osalemise korral lisandub hinnale  transpordi tasu alates 10.- EUR.

Sünnipäevapaketid:

Fotojaht 80.- EUR

Vanus: Fotojaht sobib lastele alates 7 eluaastast

Fotojaht on tõeliselt lõbus meeskonnamäng, kus on nii seiklust, põnevust, loomingulisust kui hästi palju nalja! Fotojahiks tuleb jaguneda võistkondadeks ja hakata legendi e. kaardi järgi lähiümbrusest üles otsima fotopunkte. Igas fotopunktis on üks ülesanne, mille järgi tuleb igal võistkonnal  lavastada ülilahe, originaalne  ja naljakas foto. Kõik võistkonnad peavad läbima kõik fotopunktid ja seejärel tulema tagasi mängu alguspunkti, kus vaatame üheskoos arvutist „jahisaagi“ üle. Fotod saab sünnipäevalaps kingituseks Mängukooli mälupulgal kaasa.

Vali fotojahi teema:

• Noored ja lõbusad

• Ametid ja tegevused

• Muinasjutud

IMG_0711 IMG_0730

Mängu kestvus koos pildivaatamisega on orienteeruvalt 1,5 – 2 h. Mängujuhil on kaasas nii fotoaparaadid, arvuti, teemakaardid kui magusad auhinnad. Fotojahti saab korraldada nii koduaias kui pargis, kooli või lasteaia õuel. Vahvad kohad fotojahi pidamiseks on veel: Nõmme spordikeskus , kus soovitame eelnevalt ise sünnipäevalaud broneerida kohvikust LEGEND.

Seiklus Metsanurme loodusrajal  95.- EUR

laager17

Vanus: Matk sobib lastele alates 5 eluaastast, ürituse kestvus 3 h.

Paketi kirjeldus: Vahva 3,5 km pikkune metsaseiklus toimub Saku vallas RMK Metsanurme loodusrajal (kestab ca. 2h), millele järgneb 1h külakeskuse renti. Kogunemine Keila jõe kaldal asuvas RMK Metsanurme puhkekohas, matka tutvustus. Esimene peatuskoht-kobraste töömaa. Teine peatuskoht- jõekäär ja ronila. Edasi läbime metsaraja, mõõdame hiiepuude ümbermõõtu, ületame Aasu heinamaa ning jõuame Aasu kõrtsi asukohani, kus räägime üle 300 a. vanusest  Pärnu -Tallinn talveteest. Edasi  matkame Maausuliste tammikusse, kus kohtume vanapaganaga ning toimub väike aardejaht. Matk lõpeb Metsanurme Külakeskuses, Üksnurme rehetalu muuseumis, joome ürditeed ja sööme karaskit. Räägime, mis matkal meeldis ja mis meelde jäi. Õuealal ootab lapsi suur külakiik ja looduslik ronila. Vaata pilte lisaks siit!

laager21

laager20