Mängukool on  2011 aastal asutatud eelkooliealiste laste erahuvikool Sauel, mille ülesandeks on võimaldada koolieelikutele mitmekülgset arendavat tegevust ja äratada lastes huvi õppimise vastu. Meie Saue Noortekeskuses toimuvas eelkoolis, mängukoolis ja väikelaste mänguringis saab laps õppemängude ja  põnevate koolitundide kaudu teadmisi, oskusi ning vilumusi, mis aitavad ja julgustavad last kooliteel. Jõgisoo seltsimajas toimuvates suvistes lastelaagrites kinnistame õpitut ja naudime kaunist Eestimaa suve! Oma tegevustes lähtume iga lapse võimekusest ning kasutame palju Montessori pedagoogika elemente motiveerides last ise oma tegevusi juhtima! Meie väikese huvikooli õhkkond on perekeskne ja lapsesõbralik. Kõik meie õpilased on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi, mis võimaldab vanematele tulumaksutagastust nii huviringide kui suvelaagri õppemaksust. Oleme  Eesti Erahuvialakoolide Liidu liikmed!

Täpsema info kõikide meie huviringide kohta leiate HUVIRINGIDEST.

suvelaager4

UUDISED!

• Alanud on laste registreerimine 2024 a. Jõgisoo seltsimajas toimuvatesse  Mängukooli lastelaagritesse   Laagrisse on oodatud 5 -10 a lapsed, vahetused toimuvad 2024 a. juulis ja augustis, erinevad laagriprogrammid leiate siit

• Alanud on õpilaste registreerimine 2024/2025  õppeaasta  EELKOOLI, MÄNGUKOOLI ja VÄIKELASTE LAULU- JA MÄNGURINGI arendusringidesse. Vaata lisa HUVIRINGIDEST ja registreeri oma laps meie kodulehel. UUS! Eelkooli kõik tunnid on ka elektroonilisel teel kättesaadavad, mis võimaldab haigeks jäänud või reisil oleval lapsel igast tunnist siiski osa saada.

• Mängukool korraldab kord kuus pühapäeviti 4-7 a. lastele Jõgisoo seltsimajas toredaid ja arendavaid LASTEHOMMIKUID. Uuri lisa ja pane oma laps kirja!.

• Mängukooli õppetöö käigus on tänaseks valminud mitmed toredad õppemängud ning töölehtede komplektid 4-6 a lastele, mida tahame teiega jagada! Kogumikega saate tutvuda ja neid osta meie  MÜÜGINURGAS

Siit saad neli lehte näidisena väljaprintimiseks: