Lastelaager – suvekool

2013 a. suvel alustas Mängukool Saue naabervallas Kohilas vahva laste suvelaagri projektiga Suvekool Hageri maja „Kurrunurruvutisaarel“. Planeeritud 1 vahetusest sai laste rohke huvi tõttu 2 vahetust ning lõbu oli laialt tervelt 5 pikka päeva! 2014 toimuvad meie suvelaagrid Saue vallas, Jõgisool.

Mängukooli lastelaager-suvekool on sobilik  lapse esmakordseks laagrikogemuseks ja valmistab lapsi ette juba pikemateks, ööbimisega lastelaagriteks. 2014 aasta suvelaagrid toimuvad 7-11.07.2014 ja 4-8.08.2014 Jõgisoo seltsimajas ja sealsel looduskaunil hoovialal. Laager on 5-päevane, iga päev algab hommikul kell 9.00 ja programm kestab kella 17.00-ni, lapsevanemaid ootame iga päev järgi 17.00-18.00. Igal päeval on oma teema ning õpieesmärgid, mida läbi mängu ja isetegemise omandame. Viibime võimalikult palju värskes õhus, matkame loodusradadel ja tegeleme õuesõppega. Tutvu meie põneva programmiga siin!

Meie huviringid

Mängukool – see on üks vahva erahuvikool 1 – 7 a. lastele ja nende vanematele, mis alustas oma tegevust 2012 a. jaanuaril Saue Noortekeskuses. 2012 a septembris laienes huvikooli töö ka Kohila valda, Hagerisse. 2014 aasta septembris jätkavad Mängukooli huviringid tööd nii Sauel kui Hageris  ja alanud on UUTE laste registreerimine 2014/2015 õppeaasta järgmistesse arendusringidesse:

Eelkooli  arendusring  6 – 7 aastastele lastele

Saue Eelkool alustab 2014 a sügisel 3 rühmaga, tunnid toimuvad kord nädalas kolmapäeviti 17.00-19.45, neljapäeviti 17.00-19.45 või laupäeviti kl. 10.00-12.45. Hageri eelkooli rühma tunnid toimuvad teisipäeviti kell 17.00-19.45. Eelkooli ülesandeks on võimaldada koolieelikutele mitmekülgset arendavat tegevust ja aidata lapsel valmistuda septembris kooli minekuks. Eelkoolis käsitleme mänguliselt eesti keelt ja kõne, matemaatikat, loodusõpetust ja käelist tegevust.

1 kuu tasu on 44.- €

Mängukooli  arendusring  4 - 5 aastastele lastele

Saue Mängukool alustab 2014 a sügisel ühe rühmaga, mille tunnid toimuvad kolmapäeviti kl. 10.00-12.15. Hageri Mängukooli rühma tunnid toimuvad teisipäeviti kell 10.00-12.15. Mängukooli ülesandeks on tutvustada lastele põnevate rühmamängude abil tähti, numbreid ja kujundeid, arendada jututunnis kuulamis- ja jutustamisoskust ning tutvustada käelise tegevuse abil  loodust, kunsti- ja käsitöömaailma.

1 kuu tasu on 40.- €

Laulu- ja mänguring 0,8-2,5 aastastele lastele

Väikelaste laulu- ja mänguringis harjub laps muusikaga ja areneb  tema rütmitaju. Samuti harjub väike laps koos eakaaslastega liikuma ning mängima. Emmedele-issidele pakub Väikelaste laulu- ja mänguring hea võimaluse koos oma väikelapsega kodust välja tulemiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks.Lauluringis me laulame ja loeme liisusalme, mängime rütmipille ja ringmänge ning tantsime koos  toredate lastelaulude saatel. Laulu- ja Mänguring toimub ainult Sauel, Põnni Mängumaa päevahoius esmaspäeviti kell 10.30-11.30.

1 kuu tasu on 20.- EUR.

Logopeed

Eelkooliealisi lapsi ja ka algkooli õpilasi ootavad individuaalsetesse kõneravi- ja kõnearendustundidesse Mängukooli toredad koostööpartnerid logopeed Liina Velner SAUEL ja Saima Mandel NÕMMEL. Logopeedi kõneravi- ja kõnarendustunnid on igale lapsele privaatsed ning neis tegeletakse konkreetse lapse logopeediliste küsimustega.
Kuutasu sõltub tundide arvust kuus, 1 tunni hind algab 21.- EURst.

Lisaks alustab Nõmmel tööd logopeedi huviring “Õpime lugema” I klassi lugemisraskustega lastele, kus toredate õppemängude abil ning tihedas koostöös lapsevanemaga õpivad lapsed rõõmuga lugema.

Lapse registreerimiseks Mängukooli erinevatesse arendusringidesse palume täita ära registreerimise vorm meie kodulehel. Liituda saab meie rühmadega kuni septembri lõpuni või kuni kohti jätkub.

UUDIS! Kõigile meie huvikooliga liitunud õpilastele teeb õppekeskkond www.kooliksvalmis.ee ka väikese kingituse!

Sünnipäevad

Mängukoolil on pakkuda tore ja loominguline sünnipäevade tähistamise võimalus – Mängukooli õpetaja tuleb ja sisustab laste sünnipäevapeo vahvate meisterdamiste ning rühmamängudega. Paketi hind algab 35.- EUROst. Rikkaliku teemapakettide valikuga saad tutvuda siin.