Mängukool 4 - 5 aastastele lastele ja lastehommikud Jõgisool

Mängukooli rühm on sobilik lastele, kellel on kooliminekuni veel vähemalt 2 aastat aega. See rühm on loodud neile lastele, kellel on tärganud juba esmane huvi õppimise vastu. Ootame enda ringi lapsi, kes soovivad kuulata lugusid  ja neid edasi jutustada, kes soovivad joonistada ja tähti kirjutada ning esitavad päevas vähemalt 10 küsimust algusega “Miks?”. Tunnid toimuvad alates 2018 a.septembrist TEISIPÄEVITI kell 10.00-12.00 Saue Noortekeskuses Koondise 20, II korrusel, riided ja jalanõud palume jätta esimese korruse garderoobi.

Mängukooli tegevused:

Eesti keel ja kõne – siin me õpime tähti ja arendame sõnavara, harjutame kuulamist ja jutustamist, õpime kirjutama oma nime ja lihtsamaid sõnu.

Matemaatika – siin me õpime numbreid ja loendamist, eristame ruudu- ja ringikujulisi esemeid, tutvume hulga mõistega ja õpime esemeid võrdlema, teeme selgeks mõisted päev ja öö, eile ja täna ning jätame meelde aastaajad. Kasutame oma õppetöös põnevaid MIO roboteid!

Loodusõpetus – siin me äratame lapses huvi teda ümbritseva looduse ja loomade vastu, laps tutvub Eesti rahvussümboolikaga ja rahvakalendri toredate tähtpäevadega.

Käeline tegevus – siin me joonistame ja maalime, lõikame ja kleebime, voolime ja meisterdame, selles tunnis on oluline, et laps tunneks rõõmu loovast eneseväljendusest.
* Täpsemalt saab iga lapsevanem tutvuda Mängukooli õppekavaga Eesti Haridus- ja Infosüsteemi portaalis www.ehis.ee

Hind: 1 kuu tasu on 44.- €, vaata lähemalt meie hinnakirjast

Lapse registreerimiseks palume Teil täita ära registreerimise vorm ja see Mängukoolile edastada! Tutvu ka Mängukooli õpilase meelespeaga, et teaksid, mida kooli kaasa võtta.

Huvikoolis ei toimu õppetööd riiklikel pühadel ja koolivaheaegadel (kui õpetaja ei ole teisiti informeerinud). 2018/19 õppeaasta vaheajad on:

22.okt. 2018.- 28.okt. 2018
24.dets..2018 – 6.jaan..2019
25.veebr.2019 – 3.märts 2019
22.aprill 2019 – 28.aprill 2019

MangukoolMängukooli lastehommikud Jõgisool

Neile, kes iga nädal ei jõua Mängukoolis käia, korraldaldame iga kuu esimesel pühapäeval Jõgisoo seltsimajas 5-7a. lastele mõeldud lastehommikuid. Rändame üheskoos arvu- ja tähemaal, kuulame ja vaatame põnevaid lugusid/teleteatrit, kirjutame tähti ja numbreid ning mängime ringmänge. Lõpetuseks meisterdame üheskoos.

UUS lastehommik JÕGISOOL toimub PÜHAPÄEVAL, 7. OKTOOBRIL 2018 kell 11.00-13.00 Kõik uued ja juba tuttavad lapsed on teretulnud. NB! Eelnev registreerumine on vajalik!  Ringijuhendaja on õpetaja Ivika Suigusaar.

Tunni tasu: 8.-EUR/laps ( kohapeal sularahas)

Mängukooli arendusring

2018/2019 lastehommikud on planeeritud 7.10; 4.11; 2.12; 6.01; 3.02; 3.03; 7.04 ja 5.05