Mängukool 4 - 5 aastastele lastele ja lastehommikud Jõgisool

Laste registreerimine 2024/25 õa mängukooli on alanud!

Mängukooli rühm on sobilik lastele, kellel on kooliminekuni veel vähemalt 2 aastat aega. See rühm on loodud neile lastele, kellel on tärganud juba esmane huvi õppimise vastu. Ootame enda ringi lapsi, kes soovivad kuulata lugusid  ja neid edasi jutustada, kes soovivad joonistada, tähti ja numbreid kirjutada ning esitavad päevas vähemalt 10 küsimust algusega “Miks?”.

Mängukooli rühmas õpib korraga kuni 12 last. Tunnid toimuvad ESMASPÄEVITI kell 16.00-18.00.

Meie klassiruum asub Saue Noortekeskuses Koondise 20, II korrusel, riided ja välisjalatsid palume jätta I korruse garderoobi.

Mängukooli tegevused:

Eesti keel ja kõne – siin me õpime tähti ja arendame sõnavara, harjutame kuulamist ja jutustamist, õpime kirjutama oma nime ja lihtsamaid sõnu.

Matemaatika – siin me õpime numbreid ja loendamist, eristame ruudu- ja ringikujulisi esemeid, tutvume hulga mõistega ja õpime esemeid võrdlema, teeme selgeks mõisted päev ja öö, eile ja täna ning jätame meelde aastaajad.

Loodusõpetus – siin me äratame lapses huvi teda ümbritseva looduse ja loomade vastu, laps tutvub Eesti rahvussümboolikaga ja rahvakalendri toredate tähtpäevadega.

Käeline tegevus – siin me joonistame ja maalime, lõikame ja kleebime, voolime ja meisterdame, selles tunnis on oluline, et laps tunneks rõõmu loovast eneseväljendusest ja õpiks õigeid töövõtteid ning käehoideid
* Täpsemalt saab iga lapsevanem tutvuda Mängukooli õppekavaga Eesti Haridus- ja Infosüsteemi portaalis www.ehis.ee

Hind: 1 kuu tasu on 50.- €,vaata lähemalt meie hinnakirjast

Kõik meie õpilased on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi, mis võimaldab vanematele tulumaksutagastust õppemaksust.

Lapse registreerimiseks palume Teil täita ära registreerimise vorm ja see Mängukoolile edastada! Tutvu ka Mängukooli õpilase meelespeaga, et teaksid, mida kooli kaasa võtta.

Huvikoolis ei toimu õppetööd riiklikel pühadel ja koolivaheaegadel (kui õpetaja ei ole teisiti informeerinud).

MangukoolMängukooli lastehommikud Jõgisool

Neile, kes iga nädal ei jõua Mängukoolis käia, korraldaldame iga kuu ühel pühapäeval Jõgisoo seltsimajas 4-7 a. lastele mõeldud lastehommikuid. Rändame üheskoos arvu- ja tähemaal, kuulame ja vaatame põnevaid lugusid/teleteatrit, räägime eesti vanarahva tavadest ning kommetest ja mängime ringmänge. Lõpetuseks meisterdame üheskoos.

Kõik uued ja juba tuttavad lapsed on teretulnud. Kaasa palun võtta pinal pliiatsitega ja väike võileib ning vesi lõunapausiks. NB! Eelnev registreerumine on vajalik, uuri kuupäevi info@mangukool.ee Ringijuhendaja on õpetaja Ivika Suigusaar, tel. 5120730.

Tunni tasu: 10.-EUR/laps ( kohapeal sularahas)

Mängukooli arendusring