Lastelaagrid

2024 a. suvel toimuvad taas Mängukoolil koostöös MTÜ Saue Autoklubiga traditsioonilised lastelaager-suvekoolid Saue vallas,  Jõgisoo seltsimajas ja sealsel suurel looduskaunil territooriumil.

IMAG5484Laagrivahetusi on tulemas 4: 2 vahetust väiksematele PIPI lastelaagri nime all ja 2 vahetust suurematele lastele Seikluslaagri nime all. Päevalaagrid kestavad 5-päeva esmaspäevast reedeni, iga päev ootame lapsi laagrisse kell 9.00 ja programm kestab kella 17.00-ni, lapsevanemaid ootame järgi 17.00-18.00. Igal päeval on oma teema ning õpieesmärgid, mida läbi mängu ja isetegemise omandame. Viibime võimalikult palju värskes õhus, matkame, teeme väljasõite bussiga ja tegeleme õuesõppega.IMAG6393 (3)

Laste arv ühes vahetuses on kuni 24 ja nendega tegelevad 2 väljaõppe saanud kasvatajat ning noored abikasvatajad. Rohkem infot laagriprogrammide kohta leiate vasakul rippmenüüst!

Eelmisel suvel korraldas Mängukool Haridus- ja Teadusministeeriumi meetmest rahastatava ÕPIHUVI laagri 3-4 klassi õpilastele, mille kohta leiate samuti rohkem infot vasakpoolsest rippmenüüst. Kui samalaadne meede ka 2023 suveks avaneb, plaanime taas lastele õpihuvilaagreid pakkuda.

Laagreid toetab:

Saue_vald_1_RGB_0-page-001 (2)