Õpihuvi laager 9 – 11 a lastele (3-5 klass) 1 ööbimisega

Toimumisaeg ja -koht: 25.-27.10.2021 Saue vald, Jõgisoo seltsimaja

Ööbimisega õpihuvilaager on mõeldud õpimotivatsiooni tõstmiseks, mis keerukal Corona-aastal on lastel raugema kippunud. Laager kestab 3 päeva, iga päev on pühendatud ühele õppeainele: eesti keel, loodusõpetus ja inglise keel. Teadmisi omandame suviselt õppemängude abil, looduses seigeldes ning kultuurikohvikut pidades, meeli puhkame sportides, meisterdades, mängides ja „öökinos“.

Laagriprogramm:

1. Päev – päeva teema „Saame tuttavaks. Eesti keel“

10.00-10.30 Saabumine, laagrisse registreerumine
Tutvumismängud. Tutvumine laagri territooriumiga, Jõgisoo mõisavaremetega, fotojaht ja mänguaeg.
12.45 Soe lõunasöök laagris.
13.30 Õpime iseennast tutvustama, endast rääkima, teisi intervjueerima. Õppefilmi vaatamine ja rühmatööd – praktiline intervjuu tegemine koos TV3 telereporteriga, fookus on enese tutvustamisel ja enda tugevate külgede leidmisel ning esile toomisel.
15.00 Alustame laagriprojektiga (valmistame laagri logi-raamatu oma tegemistest õpihuvilaagris, mille laps saab laagri lõpus endale koju)
16.00 Õhtuoode laagris, oma intervjuude vaatamine ja mänguaeg
18.00 Kojuminek

2. Päev- päeva teema „Loodusõpetus“

10.00 Saabumine laagrisse
Räägime Eesti rannamaastikust. Bussiväljasõit Lohusallu, A.Pärdi keskuse külastus. Matk Lohusalu randa, kus otsime üles hommikul tutvustatud taimed ja puud ja  teeme pikniku, kogume looduslikku materjali laagritegevusteks. Bussisõit tagasi Jõgisoole.
16.00 Soe õhtuoode laagris
17.00 Sissekanded logi-raamatusse ja mänguaeg
18.30 Soe õhtusöök laagris
19.00 Loodusõpetuse-teemaline kahoot-viktoriin, lõkkeõhtu ja öökino, magamaminek suure saali põrandal (kaasa oma madrats ja magamiskott).

3. Päev – päeva teema „Inglise keel“

09.00-09.30 Ärkamine
09.30 Pesu ja hommikusöök
10.30 Räägime inglisekeelsetest riikidest
11.00 Rühmatöö – jaguneme gruppideks, iga grupp valmistab ühe traditsioonilise suupiste ühest inglisekeelsest riigist, peame kultuurikohvikut, kirjutame üles retseptid. Mänguaeg.
14.00 Soe lõunasöök laagris
15.00 Vahva inglisekeelne õppefilm. Sissekanded logi-raamatusse ja laagri koristamine                          16.00 Õhtuoode, kokkuvõtvad mängud ja tegevused.                                                                        18.00 Laagri lõpetamine.

Hind: 120.- EUR (laagrit rahastab täies mahus Haridus- ja Teadusministeerium, lapsevanem tasub 0.- EUR)

Hinnas: 2-3 söögikorda päevas vastavalt programmile, kõik väljasõidud, matkad ja õppematerjalid, ööbimine oma magamiskotis ja madratsil, lastega on kogu aeg koos 2 pedagoogilise haridusega juhendajat.

Lapse registreerimiseks palume täita ära Mängukooli registreerimise vorm. Küsi julgelt lisa ka meie telefonil +372 51 20 730

Palju vahvaid laagripilte leiad meie GALERIIST ning lisaks Mängukooli Facebookist!

Jõgisoo seltsimaja