Väikelaste mänguring 0,8 – 2,5 aastastele lastele

Meie mänguringis harjub väike laps koos eakaaslastega tegutsema, liikuma, laulma ning mängima. Emmedele-issidele pakub mänguring hea võimaluse koos oma väikelapsega kodust välja tulemiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks. Õpime koos toredaid laule ja liisusalme ja mängime erinevaid õppemänge. Mänguringi tundides tutvustab juhendaja lastele ning vanematele erinevaid Montessori pedagoogika tegevusi, mis aitavad kaasa loova ning enesekindla lapse kasvatamisele.

Mänguringi ootame 8-kuuseid kuni 2,5 aastaseid lapsi koos emme või issiga vahvalt aega veetma.

Mängupäev on esmaspäev kell 10.00-11.00.  Uus rühm alustab 4. septembril 2023 ! Liituda võib rühmaga jooksvalt terve aasta.

Tegevused ja mänguaeg Saue Noortekeskuse väikelaste toas kestavad kokku 1 h ning peale seda saavad lapsed ja vanemad veel lõbusalt aega veeta Noortekeskuse kõrval oleval mänguväljakul.

Hind: 1 kuu tasu on huvikooli õpilasele 34.- € (õppemaksust tulumaksutagastus!), haiguse korral toimub tasaarveldus vastavalt lepingule järgmise kuu õppemaksust, vaata lähemalt meie hinnakirjast . 1 tunni kaupa tasudes on hind 10 EUR /tund ning tulumaksutagastust siit ei arvestata.

Lapse registreerimiseks palume Teil täita ära registreerimise vorm ja see Mängukoolile edastada!

Laulu- ja mänguringi mudilased